Poznaj jaka historia stoi za drużynowym kursem programowania

W KidsPRO.pl wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i posiada indywidualne talenty. Naszym celem jest odkrywanie i rozwijanie tych talentów. Prowadzimy dzieci przez fascynujący świat programowania w sposób twórczy i angażujący. Nie uczymy przez gry, ale przez prawdziwe wyzwania, które stawiają przed programistami codzienne zadania.

Nasz kurs to nie tylko doskonała inwestycja w przyszłość Twojego dziecka, ale także okazja do odkrycia jego unikalnych zdolności. Dzięki nam, Twoje dziecko nie tylko zdobędzie solidne podstawy techniczne, ale również dołączy do społeczności młodych entuzjastów technologii, co da mu przewagę w przyszłej karierze.

W KidsPRO.pl nauczymy Twoje dziecko tworzyć kod najwyższej jakości, przygotujemy je do egzaminów i otworzymy drzwi do zawodów przyszłości. Chcemy, by Twoje dziecko nie tylko potrafiło programować, ale również myśleć kreatywnie, budować nowoczesne rozwiązania i być gotowym na wyzwania przyszłości.

Mamy prostą misję: chcemy, by jak najwięcej młodych ludzi mogło korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, uwolnić swoje talenty i tworzyć niesamowite programy oraz firmy. Wierzymy, że prawdziwe uczenie się polega na rozwijaniu indywidualnych zdolności i pasji, a nie na śledzeniu ustalonej ścieżki.

Jak narodził się pomysł na KidsPRO.pl?

Pomysł narodził się naturalnie, samoistnie. Jako założyciel KidsPRO.pl, mając wcześniej na swoim koncie ponad 20 lat doświadczenia w pracy m.in. jako pasjonat programista, przedsiębiorca, lider zespołów i rekruter pracowników w dużych firmach i korporacjach, odkryłem, że ogrom młodych, ale też i starszych programistów, ma problemy z budowaniem programów.

Choć mają oni skończone studia, doświadczenie, czytali dobre książki, znają składnię języka i jego konstrukcję, wiedzą co to jest „Docker” i jak zbudować „Rest API”, to brakuje im wiedzy jak skonstruować, ułożyć program. Sytuację pogarsza gonitwa w sprintach, wszechobecny dług technologiczny, który zmusza by działać szybko i bez czasu na odkrycie jak najlepiej rozwiązać dany problem. Mają umiejętności i potrafią „wbijać gwoździe”, ale brakuje im wiedzy jak prawidłowo zbudować „cały dom”.

Tak więc, coraz częściej proszono mnie o pomoc i pytano - jaki kurs, szkolenie lub książkę mogę polecić, żeby te braki i wiedzę uzupełnić? Gdy próbowałem takie materiały znaleźć w Internecie okazało się, że tego typu wiedzy po prostu nie ma – wszystkie książki uczą jedynie składni języka, jakichś podstawowych wzorców projektowych, ale to są tylko małe elementy całej układanki. Wtedy narodziła się idea, aby taki kurs samemu stworzyć. Zależało mi też na tym, aby naukę rozpocząć od osób najmłodszych, nim nabiorą złych nawyków. Ponieważ jak sami wiemy pozbycie się złych, wieloletnich nawyków będąc już dorosłym jest szalenie trudne.

- Marcin Zieliński, założyciel

Twoje dziecko również może zacząć naukę od prawdziwego programowania i to już od maja 2024. 😃

Zobacz

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs programowania KidsPRO?

Już dzisiaj Twoje dziecko zdobędzie kompetencje przyszłości!

Klucz do programowania

Twoje dziecko nauczy się jak zbudować dowolną aplikację zaczynająć od strony internetowej, przez prawdziwe programy komputerowego, a kończąc na aplikacjach mobilnych. Dowie się również jak działają roboty, sztuczna inteligencja, a także internet rzeczy (IoT) .

Zapisz

Przepustka do świata IT

Po tym kursie Twoje dziecko będzie mogło pracować przy dowolnym projekcie na stanowisku Progrmiast .NET, Programista aplikacji mobilnych, Programista aplikacji Desktop, Progrwamista stron WWW

Zapisz