Budujemy pierwszą ligę programistów.

W KidsPRO.pl uczymy nie tylko posługiwania się kodem, ale również tworzymy zespoły oraz całą Pierwszą Ligę Programistów!

Poznaj

Czym jest pierwsza liga programistów?

Marcin Zieliński
W piłce nożnej, jeden mistrz meczu nie wygra:). Potrzebna jest cała zgrana drużyna, ale i to jest mało żeby grać. Potrzeba całej pierwszej ligi!
— Marcin Zieliński, założyciel

W KidsPRO.pl uczymy nie tylko posługiwania się kodem, ale również tworzymy zespoły oraz całą Pierwszą Ligę Programistów!

W KidsPRO uwalniamy cały potencjał Twojego dziecka, a także pokazujemy moc współpracy w grupie, poprzez wspólnie rozwiązywanie zadań. Dzięki temu dziecko odkrywa siłę pracy grupowej oraz uczy się dzielenia zadaniami by wspólnie osiągnąć cele szybciej - nie tylko w ramach swoich zadań, podzespołu ale także całej drużyny.

Jednak i dobra praca zespołowa to za mało by pisać prawdziwie duże i profesjonalne programy, dlatego w KidsPRO tworzymy całą Pierwszą Ligę Programistów.
Na trzecim roku kursu zaczniemy wspólnie budować większy system, którego pojedyncze podsystemy będą tworzyły oddzielne drużyny.
Na koniec roku połączymy wszystko w całość i zobaczymy, jak wszystko ze sobą działa. Dzięki temu nauczymy się nie tylko pracy w ramach zespołu, ale bardzo trudnej pracy pomiędzy różnymi "oddziałami".

W KidsPRO - stawiamy na współtworzenie, a nie na konkurencję, rywalizację i "wyścig szczurów".

Ponieważ aspekt drużynowy jest dla nas kluczowy, planujemy również w okresie wakacyjnym zrobić wyjazdy integracyjne całej ligi, aby poszczególne zespoły mogły ze sobą porozmawiać i się poznać.

W trakcie takich wyjazdów będziemy organizowali różne ciekawe spotkania z ludźmi IT, przedsiębiorcami.

Zapisz

Zobacz

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs programowania KidsPRO?

Już dzisiaj Twoje dziecko zdobędzie kompetencje przyszłości!

Klucz do programowania

Twoje dziecko nauczy się jak zbudować dowolną aplikację zaczynająć od strony internetowej, przez prawdziwe programy komputerowego, a kończąc na aplikacjach mobilnych. Dowie się również jak działają roboty, sztuczna inteligencja, a także internet rzeczy (IoT) .

Zapisz

Przepustka do świata IT

Po tym kursie Twoje dziecko będzie mogło pracować przy dowolnym projekcie na stanowisku Progrmiast .NET, Programista aplikacji mobilnych, Programista aplikacji Desktop, Progrwamista stron WWW

Zapisz