Dowiedz się kto buduje pierwszą ligę programistów

Ponieważ cały kurs opiera sie na obserwacji i odkrywaniu rzeczywistości możemy wykorzystać wiele różnych talentów. W cały kurs wplecione są różne dziedziny nauki ponieważ współpracujemy z wieloma osobami o różnych kompetencjach, nauczycielami, pedagogami, trenerami.

KidsPRO to podróż po oceanie wiedzy o świecie, podróż w teraźniejszości, ale także po przeszłości, bo od zaraju dziejów programowana. Przewodnikami po tej wyprawie są nasi nauczyciele/trenerzy, których najważniejszym celem jest przekazanie każdemu dziecku kompletnej wiedzy i uwolnienie jego osobistych talentów.

Całą podróż merytorycznie i technicznie zabezpiecza założyciel i praktyk z ponad 20 letnim stażem, który pracował w wielkich korporacjach, ale też dużych i małych firmach (wbrew pozorom te mniejsze firmy odznaczały się większą kreatywnością i bardziej pozwalały sie rozwijać).

O to wykładowcy pierwszej ligi programistów

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy wsparli projekt swoimi sugestiami, wiedzą i innym wsparciem. Niektóre osoby pracują w ciszy i na zapleczu, ale ich praca jest równie ważna, jak innych na pierwszej linii frontu.:) Bez tego zaplecza, wsparcia, dobrych słów i otuchy, całe przedsięwzięcie by sie nie udało

Nie jest to kompletna lista nauczycieli oraz osób, które są zapleczem merytorycznym projektu. Będziemy ją uzupełniać w miarę jak czas pozwoli.

Jednak wszyscy mamy jedno DNA. :) Chcemy przekazać każdemu uczniowi całą wiedzę, odkryć jego talenty, zbudować silną drużynę. A na końcu całą ligę, która nie tylko przetrwa czas kursu, ale także będzie kontynowała wspólną drogę :)

Marcin Zieliński
Jestem kapitanem całej wyprawy i pilnuję, by wszyscy młodzi podróżnicy bezpiecznie dotarli do celu. Pilnuje by wyprawa po oceanie programowania nie uległa zwodniczym śpiewom morskich syren i ominęła mielizny długu technicznego. Dbam o cała ligę przyszłych programistów, by bezpiecznie przeszli przez tę trudną i pełną wyzwań drogę..

Na pierwszym miejscu pomagam młodym ludziom tworząc materiały i całe środowisko techniczne.
W dalszej kolejnosci rodzicom, by mieli pewność, że ich dzieci otrzymują wiedzę zgodną z rzeczywistością.
Wspieram też naszch trenerów, by mogli dobrze prowadzić zajęcia i skupić sie na dzieciach, tak, by każdy młody człowiek dostał całą więdzę w przystępny sposób.
— Marcin Zieliński, założyciel
Łukasz Majchrzak
Moim głównym celem jest przekazanie w przystępny sposób całej wiedzy z kursu każdemu uczniowi oraz dbanie, by w ramach grupy wytworzyła się zgrana drużyna, która będzie mocnym wsparciem dla całej ligi.
— Łukasz Majchrzak, nauczyciel
Paweł Salach
Wykorzystuję swoją kreatywność, żywiołowość i talenty "wodzirejskie", by urozmaicać i pomagać dzieciom dobrze zrozumieć zagadnienia z naszych ćwiczeń w rzeczywistości. Moim celem - podobnie jak wszystkich naszych nauczycieli - jest przekazanie całej wiedzy i zbudowanie silnej w talenty drużyny.
— Pawel Salach, nauczyciel
Robert Tanczyński
Pasjonuje się piłką nożną i trenowaniem młodzieży. Programowanie to gra drużynowa, podobnie jak piłka nożna :), moim celem jest pokazanie jak indywidualne talenty przekuć w silną drużynę, która zasili szeregi całej ligi.
— Robert Tanczynski, nauczyciel