Dowiedz się kto buduje pierwszą ligę programistów

Ponieważ cały kurs opiera sie na obserwacji i odkrywaniu rzeczywistości możemy wykorzystać wiele różnych talentów. W cały kurs wplecione są różne dziedziny nauki ponieważ współpracujemy z wieloma osobami o różnych kompetencjach, nauczycielami, pedagogami, trenerami.

KidsPRO to podróż po oceanie wiedzy o świecie, podróż w teraźniejszości, ale także po przeszłości, bo od zaraju dziejów programowana. Przewodnikami po tej wyprawie są nasi nauczyciele/trenerzy, których najważniejszym celem jest przekazanie każdemu dziecku kompletnej wiedzy i uwolnienie jego osobistych talentów.

Całą podróż merytorycznie i technicznie zabezpiecza założyciel i praktyk z ponad 20 letnim stażem, który pracował w wielkich korporacjach, ale też dużych i małych firmach (wbrew pozorom te mniejsze firmy odznaczały się większą kreatywnością i bardziej pozwalały sie rozwijać).

O to wykładowcy pierwszej ligi programistów

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy wsparli projekt swoimi sugestiami, wiedzą i innym wsparciem. Niektóre osoby pracują w ciszy i na zapleczu, ale ich praca jest równie ważna, jak innych na pierwszej linii frontu.:) Bez tego zaplecza, wsparcia, dobrych słów i otuchy, całe przedsięwzięcie by sie nie udało

Nie jest to kompletna lista nauczycieli oraz osób, które są zapleczem merytorycznym projektu. Będziemy ją uzupełniać w miarę jak czas pozwoli.

Jednak wszyscy mamy jedno DNA. :) Chcemy przekazać każdemu uczniowi całą wiedzę, odkryć jego talenty, zbudować silną drużynę. A na końcu całą ligę, która nie tylko przetrwa czas kursu, ale także będzie kontynowała wspólną drogę :)

Łukasz Majchrzak
Moim głównym celem jest przekazanie w przystępny sposób całej wiedzy z kursu każdemu uczniowi oraz dbanie, by w ramach grupy wytworzyła się zgrana drużyna, która będzie mocnym wsparciem dla całej ligi.
— Łukasz Majchrzak, nauczyciel
Paweł Salach
Wykorzystuję swoją kreatywność, żywiołowość i talenty "wodzirejskie", by urozmaicać i pomagać dzieciom dobrze zrozumieć zagadnienia z naszych ćwiczeń w rzeczywistości. Moim celem - podobnie jak wszystkich naszych nauczycieli - jest przekazanie całej wiedzy i zbudowanie silnej w talenty drużyny.
— Pawel Salach, nauczyciel
Robert Tanczyński
Pasjonuje się piłką nożną i trenowaniem młodzieży. Programowanie to gra drużynowa, podobnie jak piłka nożna :), moim celem jest pokazanie jak indywidualne talenty przekuć w silną drużynę, która zasili szeregi całej ligi.
— Robert Tanczynski, nauczyciel
Marcin Zieliński
Jestem kapitanem całej wyprawy i pilnuję, by wszyscy młodzi podróżnicy bezpiecznie dotarli do celu. Pilnuje by wyprawa po oceanie programowania nie uległa zwodniczym śpiewom morskich syren i ominęła mielizny długu technicznego. Dbam o cała ligę przyszłych programistów, by bezpiecznie przeszli przez tę trudną i pełną wyzwań drogę..
Na pierwszym miejscu pomagam młodym ludziom tworząc materiały i całe środowisko techniczne.
W dalszej kolejnosci rodzicom, by mieli pewność, że ich dzieci otrzymują wiedzę zgodną z rzeczywistością.
Wspieram też naszch trenerów, by mogli dobrze prowadzić zajęcia i skupić sie na dzieciach, tak, by każdy młody człowiek dostał całą więdzę w przystępny sposób.
— Marcin Zieliński, założyciel

Zobacz

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs programowania KidsPRO?

Już dzisiaj Twoje dziecko zdobędzie kompetencje przyszłości!

Klucz do programowania

Twoje dziecko nauczy się jak zbudować dowolną aplikację zaczynająć od strony internetowej, przez prawdziwe programy komputerowego, a kończąc na aplikacjach mobilnych. Dowie się również jak działają roboty, sztuczna inteligencja, a także internet rzeczy (IoT) .

Zapisz

Przepustka do świata IT

Po tym kursie Twoje dziecko będzie mogło pracować przy dowolnym projekcie na stanowisku Progrmiast .NET, Programista aplikacji mobilnych, Programista aplikacji Desktop, Progrwamista stron WWW

Zapisz