Kontakt

Chcesz sie z nami skontaktować?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pośrednictwem email lub użyj formularza na stronie.

tel. 22 102 17 59 (w godzinach 10:00-17:00)
[email protected]

Dane firmy:

reImagineSoft Sp. z o. o.
Kulczyńskiego 4/20, 02-777, Warszawa
NIP: 951-2395-101

Wyślij

Twoja wiadomość

Dane kontaktowe
Treść

O nas

Poznaj historię jaka stoi za KidsPRO.pl!

Przeczytaj i już dzisiaj wybierz najlepszą drogę programisty dla swojego dziecka:).

Miliarder Bill Gates dzięki swoim rodzicom w wieku 13 lat został zapisany do ekskluzywnej szkoły, gdzie zafascynował się programowaniem w języku BASIC. Już w dwa lata później mając zaledwie 15 lat, razem z kolegą Paulem Allenem napisał pierwszy komercyjny program Traf-O-Data. Gates z Allenem zarobili na nim swoje pierwsze 20 000 $!

W Kidspro.pl również pomożemy Twojemu dziecku rozpocząć profesjonalną naukę programowania i to o 2 lata wcześniej, niż zaczął Gates :)) To prawdopodobnie najlepszy sposób na zainwestowanie bonu 500+, który da Twojemu dziecku kolosalną przewagę wobec rówieśników, lepszy start w jego karierze, a może przyszłość o jakiej nawet dzisiaj nie śnisz.

W Kidspro.pl nauczymy Twoje dziecko tworzenia poprawnego kodu wysokiej jakości, aby przyszły pracodawca nie miał problemu z wyborem Twojego dziecka podczas selekcji CV.

Robię to, ponieważ...

Projekt jest dla mnie ważny i istotny, bo bardzo zależy mi, żeby całą moją wiedzę i to doświadczenie, które zdobyłem służyło innym. Żeby jak najwięcej młodych ludzi mogło z tej wiedzy korzystać i uwolnić swoje talenty. Aby mogli tworzyć niesamowite programy, których bez tej wiedzy będzie im trudno zrobić. Mi samemu odkrycie tych wszystkich niuansów zajęło wiele czasu, bo ponad 20 lat...

Jak narodził się pomysł na KidsPRO.pl?

Pomysł narodził się naturalnie, samoistnie. Jako założyciel KidsPRO.pl, mając wcześniej na swoim koncie ponad 20 lat doświadczenia w pracy m.in. jako pasjonat programista, przedsiębiorca, lider zespołów i rekruter pracowników w firmach i korporacjach odkryłem, że ogrom młodych, ale też i starszych programistów, często nie potrafi poprawnie pisać kodu.

Choć mają oni skończone studia, doświadczenie, czytali dobre książki, znają składnię języka i jego konstrukcję, wiedzą co to jest „Docker” i jak zbudować „Rest API”, ale nie potrafią prawidłowo zbudować pełnej wersji programu. Mają umiejętności i potrafią „wbijać gwoździe”, ale nie umieją zbudować prawidłowo „całego domu”.

Tak więc, coraz częściej proszono mnie o pomoc i pytano - jaki kurs lub książkę mogę polecić, żeby te braki i wiedzę uzupełnić? Gdy próbowałem takie materiały znaleźć w internecie okazało się, że tego typu wiedzy po prostu nie ma. I wtedy narodziła się idea pomysłu, aby taki kurs w takim razie stworzyć. Zależało mi też na tym, aby naukę rozpocząć od osób najmłodszych, nim nabiorą złych nawyków.
- Marcin Zieliński, założyciel.

Miliarder Bill Gates nie uczył się programowania na grach! Programował (i zapewne również dobrze się bawił) od razu w profesjonalnym, jak na ówczesne czasy języku BASIC. Twoje dziecko również może zacząć naukę od prawdziwego programowania i to już od października 2022.

Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha miała szansę przegonienia Billa Gatesa, to teraz Twój ruch :)

Zapisz teraz swoje dziecko na kurs Kidspro.pl, aby dołączyć do już zapisanych dzieci!

Zobacz

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs programowania KidsPRO?

Już dzisiaj Twoje dziecko zdobędzie kompetencje przyszłości!

Klucz do programowania

Twoje dziecko nauczy się jak zbudować dowolną aplikację zaczynająć od strony internetowej, przez prawdziwe programy komputerowego, a kończąc na aplikacjach mobilnych. Dowie się również jak działają roboty, sztuczna inteligencja, a także internet rzeczy (IoT).

Zapisz

Przepustka do świata IT

Po tym kursie Twoje dziecko będzie mogło pracować przy dowolnym projekcie na stanowisku Progrmiast .NET, Programista aplikacji mobilnych, Programista aplikacji Desktop, Progrwamista stron WWW

Zapisz

Do końca naboru pozostało:

00dni
00godz
00min
00s
Zapisz